Тунель кохання на Рівненщині

Тунель Кохання
Тунель Кохання
       Поблизу нашого міста є дууууже романтичне місце, яке ми з чоловіком частенько відвідуємо. І кожного разу воно відкривається по новому. Там особлива атмосфера і туди хочеться приїжджати знову і знову. Це 5-кілометровий зелений коридор з дерев, що утворили арку ідеальної округлої форми, доповнений залізничними рейками.
          Тунель Кохання став візитною карткою туристичної Рівненщини, об’єктом постійного паломництва туристів та закоханих пар. Їхати на прогулянку в тунель можна будь-якої пори року і багато хто пише, що краще влітку або восени, коли природа забарвлює листя у всілякі барвисті кольори та відтінки: від темно-зелених та смарагдових до червоних та золотих, але для мене найказковіша пора це зима!!!
Тунель Кохання
 Міфи про тунель кохання 
На туристичній карті Тунель кохання з’явився близько 10 років тому завдяки кільком мандрівникам, які залізли в хащі на околиці Клевані, і несподівано для себе опинилися на залізничних коліях.
З цим місцем пов’язані цікаві міфи:
  • По одній із них тунель існував ще за князів Чарторійських, і одного разу став притулком для пари закоханих – утікачів із клеванського замку.
  • Не менш цікаво виглядає інша версія, про молодого інженера-поляка, який створив найкоротший шлях з Оржева, де він жив у Клевань до коханої жінки. А зробив він це дуже просто – побудував гілку залізниці прямісінько через ліс. Згодом їхні життєві дороги розійшлися, але місцеві жителі розповідають, що ці люди пронесли кохання через все життя.
  • Найпрозаїчніша версія свідчить, що залізниця була побудована за часів СРСР, для військових потреб, а дерева висадили спеціально для кращого маскування поїздів. Згодом військові пішли з Клевані, і дали нарешті природі спокій. Вона почала повноправно господарювати в тунелі і невдовзі створила справжнє диво, своєрідну аркову конструкцію. А вже коли по рейках став щодня проходити вантажний поїзд із деревообробного комбінату в Оржеві та збивати гілки дерев та кущів, форма цієї конструкції стала досконалою.
     Не зважаючи на всі розповіді та історію це місце потрібно відвідати! Наша Україна прекрасна і в ній стільки чудових місць, які хочеться відвідати та побачити.
Тунель Кохання
Любовне повір’я   
В продовження історії про Тунель Кохання хочу додати що в тунелі організовуються святкові фотосесії молодят. Є декілька любовних повір’їв, які пов’язані з цією прекрасною місцевістю. Одна з них — закохані мають поцілуватися у той час, коли тунелем проїде потяг та неодмінно загадати бажання одне на двох!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ви можете використовувати такі HTML теги та атрибути:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>